Spisu treści:

Anonim

Allyson Felix zakwalifikowała się do swoich piątych Igrzysk Olimpijskich, gdzie jej celem będzie zostanie najbardziej utytułowanym lekkoatletką w historii Igrzysk Olimpijskich. Do Felixa na 400 metrów w Tokio dołączą Quanera Hayes i Wadeline Jonathas. …

Czy Felix zakwalifikował się do igrzysk olimpijskich?

Felix zakwalifikował się do piątkowego finału na 400 metrów po tym, jak w tym tygodniu zajął drugie miejsce w swoim półfinałowym biegu z czasem 49,89 sekundy. Do rundy medalowej awansowała również kobieca sztafeta USA na 400 metrów, która wygrała swój bieg w czwartek. Nie startowała w biegach, ale Felix został wybrany do biegu w sobotnim finale.

Czy Allyson Felix brała udział w Igrzyskach Olimpijskich 2021?

Nie żeby Felix dodał kolejny medal olimpijski. Ale że zdobyła teraz drugi brązowy medal w karierze, w 2021 roku, mimo wszystko, mimo wszystko. … Felix przebiegła wyścig w 49,46 sekundy, jej najszybszy czas od sześciu lat, najszybszy czas po porodzie – i najszybszy w historii dla kobiety powyżej 35. roku życia.

Do jakich wydarzeń zakwalifikowała się Allyson Felix?

Felix jest pierwszą kobietą w historii, która zdobyła tytuły mistrza Stanów Zjednoczonych na 100, 200 i 400 metrów w swojej karierze Jest także drugą Amerykanką, po Chandra Cheeseborough, aby kiedykolwiek zakwalifikować się do Igrzysk Olimpijskich (umieszczając się w pierwszej trójce) na 100 metrów, 200 metrów i 400 metrów w swojej karierze.

Dlaczego firma Nike porzuciła Allyson Felix?

Sprinterka olimpijska Allyson Felix powiedziała, że „upadł jej żołądek ”, kiedy poproszono ją o udział w reklamie Nike, która ma na celu wzmocnienie pozycji kobiet podczas negocjowania z firmą ochrony macierzyństwa… Felix ostatecznie opuścił Nike i podpisał kontrakt z Athletą, firmą odzieżową skoncentrowaną na kobietach.