Logo pl.boatexistence.com

Kiedy złapano hełm?

Spisu treści:

The Helmet Catch był meczem futbolu amerykańskiego z udziałem rozgrywającego New York Giants Eli Manninga i skrzydłowego Davida Tyree w ostatnich dwóch minutach Super Bowl XLII 3 lutego 2008 roku.

Kto złapał kask, złapał Gigantów?

Omawiając zwycięstwa Giants w Super Bowl, nie sposób nie wspomnieć David Tyree „Helmet Catch” przeciwko New England Patriots w Super Bowl XLII, sztuce, która została uznana przez NFL Films za sztukę nr 1 w historii Super Bowl.

W której części był zaczepiony hełm?

Tyree pochwycił klucz 3 i 5 w ostatnich dwóch minutach czwartej kwarty. Giants odeszli z wygraną 17-14, gdy Manning uderzył Plaxico Burress w zwycięskim przyziemieniu.

Kto złapał przepustkę od Eli Manninga?

Tyree odegrał dwie kluczowe role w Super Bowl XLII. Najpierw złapał podanie na pięć jardów przy przyziemieniu od rozgrywającego Eli Manninga, pierwszego TD Tyree w tym sezonie, co dało Giants prowadzenie 10-7 w późnej fazie gry.