Logo pl.boatexistence.com

Ile lat ma Pederson na Canucks?

Spisu treści:

Pettersson pomógł w sprawie J. T. Trzecia kwarta Millera, aby umieścić Canucks na planszy. 22-latek Pettersson miał nierówny początek sezonu. Ma pięć punktów (jeden gol, cztery asysty), 27 strzałów w siatkę i równy wynik plus-minus w 10 meczach.

Ile lat ma Quinn Hughes?

Quinn Hughes z Canucksa: Zbiera asystę w walce o władzę

Hughes ustanowił drugi z rekordów Bo Horvata w konkursie, który zremisował w meczu 2-2 w trzeciej tercji. 22-latek Hughes zdobył cztery punkty (dwa w walce o władzę), 12 strzałów w siatce, cztery zablokowane strzały i ocenę plus-1 w pięciu zawodach.