Logo pl.boatexistence.com

Czy Tampa Bay wygrał wczoraj?

Spisu treści:

Na wynos od korsarzy Czwartkowy wieczór wygraj z orłami. … The Tampa Bay Buccaneers przetrwały Philadelphia Eagles zeszłej nocy, rozpoczynając gorący start z przewagą do przerwy 21-7, jednocześnie wygrywając z Eagles 233 jardami ofensywnymi w porównaniu z 73.

Czy Tampa Bay wygrała wczorajszy mecz piłki nożnej?

Ostateczny wynik Eagles vs. Buccaneers: 2 niszczyciele czołgów Fournette pomagają Tampa Bay przetrwać licytację Philly. The Eagles sprawiły, że rzeczy były interesujące późno, ale ostatecznie to nie wystarczyło, ponieważ Buccaneers odnieśli zwycięstwo 28-22 w „Czwartkowej nocy piłki nożnej”, aby poprawić się do 5-1 w sezonie.

Czy drużyna Toma Brady'ego wygrała zeszłej nocy?

(AP) - Tom Brady poprowadził drużynę Tampa Bay Buccaneers do zwycięstwa 19-17 nad Patriotami w deszczowy niedzielny wieczór w jego powrocie do Nowej Anglii, z Ryanem Succopem trafiając zwycięskiego kosza z pola 48 jardów pod koniec czwartej kwarty.… debiutant Patriots Mac Jones ukończył 31 z 40 na 275 jardów i dwa przyłożenia.