Logo pl.boatexistence.com

Czy seirin wygrała z Shukuku?

Spisu treści:

Kuroko ledwo unika przechwycenia i podaje do Hyugi, który zdobywa ostatniego gola, Seirin pokonując Seiho, 73-71. Tymczasem Shutoku wygrywa swój mecz, 113–38.

Czy Seirin wygrywa z Midorimą?

Druga kwarta

Podróbki Midorimy przeszkadzają Kagamiemu w skoku We wczesnych fazach drugiej kwarty, Kagami jest ponownie widziany jako Midorima, kontynuując ten trend z poprzedniego kwartału. Pomyślne zatrzymanie Midorimy, Seirin objęła 7-punktową przewagę.

Kto wygrywa Rakuzan kontra Shutoku?

Podczas ostatnich sekund meczu, Akashi łamie kostkę Midorimy, oświadczając, że mecz się skończył. Midorima nie chce się poddać i wstaje, aby spróbować zablokować Akashiego. Jednak nie jest w stanie dotrzeć i Rakuzan wygrywa, 86-70.

Czy Seirin wygrała?

Seirin High vs Shūtoku High to finałowa runda eliminacji do Interhigh. … Ostateczny wynik był niski, ale ostatecznie trafił do Seirin z 82 do 81.

Czy Seirin wygrała z Daichi?

Dalej. Liceum Seirin vs Liceum Kirisaki Daiichi to finałowy mecz Seirin w rozgrywkach eliminacyjnych Pucharu Zimowego. To rewanż za ich mecz w zeszłym roku, kiedy Kirisaki Daiichi trafił do szpitala Kiyoshiego. Seirin wygrała mecz, zdobywając ostatni bilet do Winter Cup.