Logo pl.boatexistence.com

Jak zakwalifikować się do finałów maclay?

Spisu treści:

Anonim

Jeździec musi ukończyć trasę podczas zawodów regionalnych, aby kwalifikować się do udziału w finałach. Jeśli zawodnik zaproszony z zawodów regionalnych do udziału w finałach odmówi udziału w finałach, zawodnik z kolejnym najwyższym miejscem z tych samych zawodów regionalnych otrzyma zaproszenie do udziału w finałach.

Jak dostać się do finałów Maclay?

Aby dotrzeć do finału, jeźdźcy muszą najpierw zacząć od członkostwa w ASPCA i NHSAA (National Horse Show Association of America). Juniorzy z całego kraju przystępują do ASPCA Horsemanship Class, która odbywa się na setkach pokazów koni sankcjonowanych przez USEF, w celu zakwalifikowania się do finałów regionalnych ASPCA Maclay.

Jak zakwalifikować się do finałów medalowych?

The THIS National Children's Medal nie wymaga żadnego dodatkowego członkostwa, aby zdobywać punkty. Zawodnicy muszą być tylko na bieżąco z USEF i USHJA. W okresie kwalifikacyjnym 2021, punkty zawodnika będą tylko odzwierciedlać jego 15 najlepszych pokazów Mogą pokazać się więcej niż 15 razy bez kary.

Kto wygrał finały Maclay 2020?

Dominic Gibbs Hoists wygrywa tytuł na mistrzostwach krajowych ASPCA Maclay 2020, prezentowanych przez Chansonette Farm. Lexington, Ky.

Kim jest Dominic Gibbs?

Kiedy Dominic Gibbs wygrał w lutym inauguracyjne 100 000 $ WEC Premier Cup Equitation Championship w World Equestrian Center, wygrał samochód. … Dominic wygrał Chevroleta Blazer 2021 po zaciętej rywalizacji na pokładzie Cent 15, z którym Dominic zdobył w zeszłym roku trzy krajowe tytuły, w tym finały ASPCA Maclay.