Logo pl.boatexistence.com

Czy skończyła się Anglia przeciwko Danii?

Spisu treści:

Anglia w końcu wróciła do finału, po raz pierwszy od 1966 roku, w dniu, w którym rozbrzmiewają echa tej daty. Tu kończy się niezwykła historia Danii, chociaż były chwile, kiedy wydawało się, że nigdy się nie poddadzą.

Kiedy zakończył się mecz Anglia Dania?

Anglia po raz ostatni pokonała Danię w międzynarodowym meczu towarzyskim 5 marca 2014, kiedy to Daniel Sturridge zapewnił Three Lions Roya Hodgsona wąskie zwycięstwo 1:0 na Wembley.

Kto wygrał dziś piłkę nożną w Anglii czy Danii?

E angland vs Dania - NA ŻYWO! Anglia po raz pierwszy w swojej historii awansowali do finału Mistrzostw Europy po tym, jak gol Harry'ego Kane'a w dogrywce zapewnił zwycięstwo 2:1 z Danią.

Czy Anglia przeciwko Danii przeszła do dogrywki?

Anglia awansowała do finału Mistrzostw Europy po intensywnym półfinale z Danią, który przeszedł do dogrywki na Wembley. Dania była lepsza w pierwszej połowie i objęła prowadzenie po błyskotliwym rzucie wolnym Mikela Damsgaarda po pół godzinie.

Kto wygrał z Anglii i Danii?

Anglia 2-1 Dania (AET): Harry Kane wygrywa dogrywkę, gdy Three Lions organizuje finał Euro 2020 z Włochami.