Logo pl.boatexistence.com

Czy Alejandro Aranda zdobył amerykańskiego idola?

Spisu treści:

Anonim

Pomona, Kalifornia, USA Alejandro Aranda (ur. 11 sierpnia 1994), znany pod pseudonimem Scarypoolparty, to amerykański piosenkarz, muzyk i osobowość telewizyjna z Pomony w Kalifornii, zajmując drugie miejsce w siedemnasty sezon amerykańskiego Idola.

Co się stało ze zwycięzcą American Idol Alejandro?

Teraz Aranda wydaje muzykę pod wytwórnią Hollywood Records, która podpisuje kontrakty z wieloma zwycięzcami „American Idol”. Aranda wystąpiła również ponownie w „American Idol”, a także koncertowała po całym kraju.

Czy Alejandro Aranda wygrał Amerykańskiego Idola?

Moralność tej historii: Alejandro był prawdziwym talentem, jeszcze zanim wszedł na scenę American Idol. Mimo że nie wygrał sezonu 2, od razu odniósł sukces. Zaledwie dwa dni po finale artysta zapowiedział ogólnopolską trasę koncertową.

Kto wygrał American Idol, gdy był na nim Alejandro?

Laine Hardy, 18-letnia piosenkarka country z Luizjany, wygrała 17. sezon „American Idol” w niedzielę, pokonując Alejandro Aranda z Pomony, który w przeciwieństwie do żadnego „Idola”” zawodnik wcześniej skupił się na własnych oryginalnych piosenkach.

Kto wygrał 19. sezon American Idol?

Zwycięzca 19. sezonu reality show został ogłoszony w niedzielę, a gładka- śpiewająca artystka country Chayce Beckham zabrała do domu upragniony zaszczyt. Beckham wyszedł zwycięsko z trio finalistów, w skład którego weszli również uznani wokaliści Grace Kinstler i Willie Spence.