Logo pl.boatexistence.com

Czy sierra canyon wygrał dzisiaj?

Spisu treści:

The Huskies, dowodzeni przez trio najlepszych strażników w Kalifornii, odnieśli zwycięstwo 80-72, przekazując Sierra Canyon (15-1) pierwszą porażkę w playoffach od sezon 2018 i zakończenie zwycięskiej passy 21 meczów play-off.

Jaki był wynik meczu Sierra Canyon?

44-22 (L) Sierra Canyon kontra

Kto wygrał Sierra?

Uruchom zwycięstwo Corona Centennial, aby wygrać Honor Bowl z Chatsworth Sierra Canyon. Corona Centennial tailback Jayson Cortes rezygnuje z próby ataku w pierwszej połowie przez linebackera Sierra Canyon, Angelo Pulido. Cortes pobiegł na dwa przyłożenia i ponad 200 jardów i został nagrodzony trofeum MVP gry.

Czy Sierra Canyon przegrała?

Centennialni gracze świętują zwycięstwo nad gospodarzem Sierra Canyon w piątkowy wieczór w rozgrywce o tytuł otwartej dywizji sekcji południowej. Bronny, zajmujący 25. miejsce w drugiej klasie w rankingu 247Sports, również zdobył kluczową trójkę z 4 minutami i 23 sekundami, aby zmniejszyć przewagę Centennial na 70-67. Ale to nie wystarczyło.

Z kim przegrała Sierra Canyon?

Ktoś zapomniał powiedzieć przeciwnikowi Sierra Canyon, Corona Centennial, żeby nie odgrywał roli spoilera. Huskies, dowodzone przez trio najlepszych strażników w Kalifornii, odniosły zwycięstwo 80-72, dając Sierra Canyon (15-1) pierwszą porażkę w playoffach od sezonu 2018 i kończąc zwycięską passę 21 meczów playoff.