Logo pl.boatexistence.com

Czy Spencer zostaje ranny podczas zlotu?

Spisu treści:

Zanim odejdzie do Crenshaw, Spencer łapie zwycięski mecz w jamboree po tym, jak mocno upadł na zranione ramię. Wydaje się, że to ważny moment, ale wstaje i czuje się dobrze.

W jakim odcinku Spencer zostaje zraniony?

Odcinek 10 zostaje pozostawiony na wieszaku na klifie, gdy dochodzi do strzelaniny, a w następnym odcinku Spencer zostaje przewieziony do szpitala, tracąc dużo krwi.

Czy Spencer James doznał kontuzji?

Przemoc gangów w Crenshaw pogorszyła się po wielu problemach z Tyronem. Doprowadziło to do tego, że Spencer został postrzelony i zranił prawe ramię.

Czy Spencer zostanie sparaliżowany?

Kariera piłkarska Spencera była zagrożona w zeszłym sezonie, kiedy stał się celem strzelaniny gangów. Wydarzenie to uszkodziło nerwy w jego prawym ramieniu, ale w końcu całkowicie wyzdrowiał - a przynajmniej tak mu się wydawało. Finał All American sezonu 2 pokazał Spencer na chwilę ponownie stracił czucie w ramieniu

Czy Spencer wygrywa zlot?

Spencer Urquhart

Ceasar Chantz Niedźwiedzi (5) trzyma piłkę, gdy Carencro zmierzy się z Cecilią na Kiwanis Jamboree w czwartek, 26 sierpnia 2021, o godz. Pole Cajun w Lafayette. … Niedźwiedzie kontrolowały czas w drugiej połowie swoim ciężkim atakiem zwrotnym i zapewniły sobie zwycięstwo 12-10 po przegranej 10-6 w przerwie.