Logo pl.boatexistence.com

Co oznacza góra i dół w betway?

Spisu treści:

Powyżej/poniżej 0,5 gola to rynek zakładów, na którym typerzy obstawiają łączną liczbę bramek (obie drużyny) strzelonych w meczu Zakłady powyżej/poniżej 0,5 gola pokrywają 90 minuty plus dodatkowy czas, ale nie dodatkowy czas. … Na przykład, jeśli obstawiasz powyżej 2,5 gola, musisz mieć 3 lub więcej goli w meczu, aby wygrać.

Co oznacza poniżej 1,5 w betway?

Obie połowy poniżej 1,5 gola MarketExplained Oznacza to, że obstawiasz mniej niż gole zdobyte w KAŻDEJ połowie meczu Jak to działa Jeśli wynik 1. połowy to 1 0=gol strzelony w połowie i wynik końcowy kończy się 2-0=gol strzelony w połowie Wygrywasz swój zakład.

Co to jest over i under w betway?

Co to są zakłady powyżej/poniżej? Zakłady over/under oferują bukmacherzy w wielu różnych dyscyplinach sportowych. W przeciwieństwie do zakładów typu „wygrana/remis/wygrana”, zakłady „powyżej/poniżej” dotyczą liczby przypadków, w których coś się wydarzy lub czasu potrzebnego na to, aby coś się wydarzyło w danym meczu, a nie wyniku końcowego

Co oznacza mniej niż 1,75 gola?

Poniżej 1,75 to połowa strata . Koniec 1,75 to PÓŁWYGRYWKA.

Co oznacza mniej niż 2,5 gola?

Poniżej 2,5 gola to popularny zakład piłkarski, który dosłownie oznacza, że obstawiasz, że w meczu piłkarskim będzie mniej niż 2,5 gola. Oznacza to, że wygrasz ten zakład poniżej 2,5 gola, jeśli mecz, na który postawisz, nie przyniesie żadnych bramek, jeden gol lub dwa gole.