Logo pl.boatexistence.com

Czy ktoś wygrał australijskiego wojownika ninja?

Spisu treści:

Zak Stolz wygrywa Australijski Wojownik Ninja i 100 000 $ „Zwycięstwo oznacza dla mnie znacznie więcej niż tylko nagrodę pieniężną”. 22-letni Zak Stolz odszedł z 100 000 $ po tym, jak był najszybszym zawodnikiem w Wielkim Finale 5 sezonu Australian Ninja Warrior na Channel 9 i 9Now.

Czy ktoś wygrywa ninja Warrior 2020?

Po czterech sezonach australijski wojownik ninja w końcu ukoronował swojego pierwszego oficjalnego zwycięzcę. Ben Polson pokonał Charliego Robbinsa i Zaka Stolza do ogromnej nagrody pieniężnej 400 000 $, stając się najszybszym ninja, który wspiął się na Mt Midoriyama w Wielkim Finale. Pokonał Charliego, najszybszego zeszłorocznego najszybszego, dokładnie o jedną sekundę.

Kto jest najbogatszym australijskim wojownikiem ninja?

Zak Stolz zostaje zwycięzcą Australijskiego Wojownika Ninja i zabiera do domu aż 100 000 $ po ukończeniu wyczerpującego kursu

• Wyjęcie tytułu: Zak Stolz został zwycięzcą podczas wtorkowego finału Australijskiego Wojownika Ninja. …
  • +8.

Kto wygrał wojownika ninja 2021?

Wiktoriański gimnastyk i trener Zak Stolz został zwycięzcą 5. sezonu Australian Ninja Warrior po tym, jak był najdalszym i najszybszym ninja we wtorkowym Wielkim Finale.

Kto jest największym wojownikiem ninja?

American Ninja Warrior: 10 ulubionych przez fanów uczestników, których wciąż kochamy, miejsce nr